Ziraat Bankası İletişim Numarası 0850 220 00 00

Ziraat Bankası İletişim Numarası 2020

Ziraat Bankası iletişim numarası olan 0850 220 00 00 aranarak pek çok bankacılık işlemi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. 444 00 00 olarak da kullanılabilen Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla dilek ve şikâyet gibi banka ve müşteri ilişkisine dayanan bildirimler de verilebilmektedir.

Cumhuriyet tarihinin en önde gelen bankalarından biri olan Ziraat Bankası, geçmişte elde ettiği tecrübeler ışığında müşterilerine sunduğu hizmet kalitesini maksimum seviyeye çıkarmıştır. Sunulan hizmet kalitesini düşürmemek amacıyla hem teknolojiden hem de sahip olduğu imkanlardan yararlanan banka, pek çok yenilikçi hizmeti bünyesine katmayı başarmıştır. Bünyesine kattığı hizmetlerden en önemlisi şüphesiz ki 0850 220 00 00 olarak belirlenmiş Ziraat Bankası iletişim numarası hizmetidir. 444 00 00 numarası kullanılarak da ulaşılabilen Ziraat bankası müşteri hizmetleri 7/24 müşterilerin ve diğer vatandaşların hizmetindedir.

Ziraat Bankası İletişim Numarası 2021

Ziraat Bankası iletişim numarası 2021 yılında 0850 220 00 00 ya da 444 00 00 olarak belirlenmiştir. Belirlenen bu numaraları kullanarak banka müşterisi olan ve olmak isteyen tüm kişiler müşteri temsilcilerine ulaşabilmektedir. Ziraat Bankası müşteri temsilcisi yardımıyla işlemlerin yapılabilmesi için ilk olarak kişinin kimliğini doğrulaması gerekmektedir. Kimlik doğrulama esnasında, banka müşterisi olan kişiler hesap numaralarını, kredi kartı numaralarını ya da T.C kimlik numaralarını kullanabilmektedir. Banka müşterisi olmayan kişiler ise doğal olarak sadece T.C kimlik numarasıyla kimliklerini doğrulayabilmektedir. 08502200000 numarasını arayıp ulaşamayan kişiler 4440000 numarası üzerinden Ziraat Bankası müşteri hizmetleri görevlilerine ulaşabilir.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası ile Yapılabilecekler

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası yardımıyla pek çok işlem hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Bazı işlemler müşteri temsilcisine bağlanmadan yapılabilse de bir kısmını gerçekleştirebilmek için temsilcilere ulaşılması gerekmektedir. Ziraat Bankası müşteri temsilcisi aracığıyla işlemlerin yapılabilmesi için ilk olarak kimlik tanıtımı yapılmalıdır. Ardından sırasıyla 1, 6 ve 0 rakamları tuşlanmaktadır. Tuşlamanın ardından kısa bir bekleme süresi olabilir. Bu bekleme süresinin uzaması durumunda Ziraat Bankası internet bankacılığı adresine gidilebilir. İnternet bankacılığı üzerinden işlem yapılabilmesi için mutlaka şifre alınması gerekmektedir. Şifre alımı dahil olmak üzere, bankalar arası para transferleri, yatırım araçlarının kullanımı, kredi ve kredi kartı talepleri, hesap açma ve kapatma istekleri, dilek, öneri, şikâyet bildirimleri ve fatura ödemeleri Ziraat Bankası iletişim numarası olan 0850 220 00 00 üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.