Sorumluluk Reddi Beyanı

Tüm veriler ve bilgiler, yalnızca kişisel bilgilendirme amacıyla “olduğu gibi” sağlanmıştır ve alım satım amaçlı veya yatırım, vergi, yasal, muhasebe veya diğer konularda tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen her türlü alım satım işleminden önce fiyatları doğrulamak için acentenize veya mali temsilcinize danışın. Trpara.com bir yatırım danışmanı değildir. Veri ve bilgilerin hiçbiri, bir menkul kıymetin ya da finansal ürünün satın alınmasına, satılmasına veya tutulmasına yönelik Trpara.com tarafından yapılan bir öneri değildir ve Trpara.com herhangi bir yatırımın tavsiye edilebilirliği veya uygunluğu konusunda herhangi bir taahhütte bulunmaz.

Veriler, finans borsaları ve diğer içerik sağlayıcıları tarafından sağlanmakta olup finans borsalarının veya diğer veri sağlayıcılarının belirttiği şekilde gecikmeli olabilir. Trpara.com hiçbir veriyi doğrulamaz ve bunu yapma yükümlülüğünü reddeder.

Trpara.com, veri veya içerik sağlayıcıları, finansal borsalar ve bağlı kuruluşlarının her biri ile iş ortakları (A) herhangi bir verinin doğru, yeterli veya eksiksiz olduğunu açık şekilde reddeder ve (B) bu tür verilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya diğer kusurlardan, gecikmelerden, kesintilerden veya bunlara dayanarak yapılan hiçbir işlemden sorumlu tutulamaz. Trpara.com veya veri sağlayıcılarımız, burada sunulan verileri kullanmanız nedeniyle oluşabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Burada kullanıldığı şekliyle “iş ortakları” deyimi, Trpara.com ile bu taraflar arasındaki aracılık, ortaklık veya ortak girişim ilişkisini ifade etmez.

Burada bulunan hiçbir veri veya bilgi ile ilgili olarak önceden yazılı izin almadan kopyalama, değiştirme, yeniden biçimlendirme, indirme, depolama, yeniden oluşturma, yeniden işleme, iletme veya yeniden dağıtma işlemi yapmayacağınızı ve bu veri veya bilgileri ticari bir kurumda kullanmayacağınızı kabul edersiniz.

Trpara.com’da sunulan reklamların sorumluluğu tümüyle reklamın kaynağı olan tarafa aittir. Trpara.com ve verilerin lisans sahiplerinin hiçbiri, hiçbir reklamı ya da reklamlarda teklif edilen ürün veya hizmetleri onaylamaz ya da bu konuda sorumluluk üstlenmez.

Para Birimi Dönüştürme

Trpara.com görüntülenen döviz kurlarının doğruluğunu garanti edemez. Döviz kurlarındaki değişikliklerden etkilenebilecek işlemleri yapmadan önce, geçerli oranları doğrulamanız gerekir.