Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2021

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2021

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2021 listemizdeki kuruluşlardan istediğiniz an düşük faizli nakit çekimi yapabilirsiniz. Çeşitli bankaların sunmuş olduğu bu fırsatları karşılaştırabilir ve en uygun olanını seçerek işlemleri başlatabilirsiniz. Bunun yanında verilen hizmetlerin hangi koşullar altında gerçekleştirildiğini öğrenerek en avantajlı banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Ekonominin küresel çapta hasar almasıyla beraber insanların kredi çekme oranı arttı. Bu oranın arttığını gören pek çok banka, ihtiyacı olan ancak kredi notu düşük bireylere özel yeni kampanyalar oluşturmaya başladı. Bu kampanyalar dahilinde kredi notu 0 olana kredi veren bankalar listesi oluşmaya başladı. Makalemizde bulunan bankaların sunmuş olduğu avantaj ve şartlardan yararlanabilir, kredi notunu göz ardı edip başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2021

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2021 yılında da finansal desteğe ihtiyacı olan kişilerin yardımına koşmaktadır. Başta ICBC Bankası olmak üzere pek çok kuruluş bu hizmeti sunmaktadır. Ancak bilinmesi gerekir ki kredi notu 0 olana kredi veren bankalar genellikle Türkiye pazarına yeni giren ya da bu pazarda büyümeye çalışan küçük bankalardan oluşmaktadır. Kişilerin bu bankalardan yapacağı kredi çekimleri sonucunda yapacakları ödemelerin faizi diğer bankalardan yüksek olmaktadır. Çünkü kredi notunun düşük olması bankaların büyük riske girmesi manasına gelmektedir. Köklü bankalar bu riski almak yerine kefille kredi vermeyi tercih etmektedir. Kefil bulamayan ve kredi notu düşük olana kredi veren bankalardan hizmet almak isteyen kişiler aşağıdaki bankaların mobil bankacılık, internet bankacılığı ve şubelerinden yardım alabilir.

 1. ICBC
 2. TEB
 3. Fibabanka
 4. Burgan Bank
 5. CitiBank
 6. Arap Türk Bankası
 7. Alternatif Bank

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2021 (1)

ICBC Kredi Notu Düşüklere Kredi Fırsatı

Çin Devlet Bankası olarak bilinen ve Türkiye’ye yeni giriş yapan bankalardan biri olan ICBC, makul seviyede kredi notu düşüklere kredi vermektedir. Kredi çekimi için kişiler ICBC internet şubesi üzerinden başvurularını gerçekleştirilebilmektedir. ICBC Bank bu hizmeti için %1,62 faiz oranı sunmaktadır. Başvuru yapmak için aşağıdaki adımlar takip edilebilir.

 • ICBC internet sitesine girildikten sonra “Sizin İçin” sekmesinden “Bireysel Krediler” seçilmelidir.
 • Sonrasında “İhtiyaç Kredisi” seçeceğine basılmalıdır. Burada ipotekli ya da ipoteksiz kredi seçimi yapılabilmektedir.
 • Seçim yapıldıktan sonra kredi hesaplama sayfası gelmektedir. Burada istenilen tutar ve vade girilmelidir. ICBC 2 ile 36 ay arasında vade ile 1000 ile 100.000 arasında kredi vermektedir.
 • Hesaplama sonrasında ödeme planı ve masraflara dair bilgiler verilmektedir. Bu bilgiler okunduktan sonra “Başvur” tuşuna basılmalı ve gereken bilgiler doldurulmalıdır.
 • Bilgiler doldurulduktan sonra banka yetkilileri tarafından yapılan arama ile başvuru hakkında bilgi verilmektedir. Eğer sonuç olumlu ise şubelere gidilerek işlemler tamamlanabilir.

TEB Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

TEB kredi notu düşük olana kredi veren bankalar arasındadır. Ancak bilinmelidir ki her banka gibi TEB’in de belirlediği bir sınır bulunmaktadır. Bu kredi notu sınırının altında bulunan kişilere kredi verilmemektedir. Kişilerin gerekli kredi notu sınırını öğrenmek için TEB müşteri hizmetlerini aramaları gerekmektedir. Gerekli şartları karşılayan kişiler 3 ile 36 ay vade ile verilen krediden yararlanabilmektedir. 50 Bin Türk Lirası’na kadar çekilebilen bu kredi için TEB’in belirlediği faiz oranı değişkenlik göstermektedir. Kişinin kredi ne kadar yüksekse faiz oranı da o kadar düşmektedir. TEB kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında 3 ay ödeme ertelemesi imkânı sunan tek bankadır.

Fibabanka Kredi Düşük Olana Kredi

Fibabanka kredi notu düşük olana kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. 2010 yılında faaliyete geçen bu bankadan kredi almak isteyen kişiler internet şubesi üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. 3.000 Türk Lirası ile 80.000 Türk Lirası arasında düşük faizli kredi hizmeti sunan Fibabanka, 3 ile 36 ay arasında vadede geri ödemeye imkân vermektedir. 12 aya kadar olan vadeler için faiz oranı %1,49 iken bunun üzerindeki vadeler için faiz oranı 1,59 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında kişinin kredi notuna özel faiz oranı belirlenmektedir. Kredi notu düşük olan kişilere uygulanan faiz oranı daha yüksektir. Başvurular internet şubesinin yanında telefon bankacılığı üzerinden de gerçekleştirilebilmektedir.

Yukarıda bulunan bankalar haricinde listede saydığımız Burgan Bank, Citi Bank, Arap Türk Bankası ve Alternatif Bank da kredi notu düşüklere kredi vermektedir. Daha detaylı listeye ulaşmak isteyen okuyucularımız “Faizsiz Kredi Veren Bankalar” yazımızı okuyabilir.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklere Kredi Veriyor Mu?

Türkiye’nin en eski bankalarından biri olan Ziraat Bankası, Türk vatandaşlarının finans alanındaki ilk tercihlerinden biri olmuştur. Buna bağlı olarak Ziraat Bankası kredi notu düşüklere kredi veriyor mu sorusu sık sık sorulmaktadır. Net bir cevap verilebilmesi için kişinin kredi notunun ne kadar düşük olduğunun, aylık gelirinin, sahip olduğu mal varlıklarının ve kefilinin olup olmadığının bilinmesi gerekmektedir. Eğer gerekli şartlar sağlanırsa Ziraat Bankası olumlu cevap verebilir ve kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında sayılabilir.

Kredi Fırsatı
Kredi Fırsatı

Eğer fırsatı açılmazsa size ulaşabilmemiz için lütfen e-mail adresinizi yoruma bırakınız.