Hakkımızda

TrPara, 2018 yılında hayatına başlamış ve belirli aralıklarla faaliyetine devam etmiş bir bilgi paylaşım sitesidir. Bu sitede krediler, bankalar, kredi kartları, kripto paralar ve girişimcilik gibi pek çok konuda, tarafsız, özgün, kaliteli içerikler yayınlanmaktadır. Kaliteli içeriğin yanında doğru bilgiye de önem veren TrPara’da makalelerin içerdiği bilgilerin doğruluğu ve kesinliği güvenilir kaynaklardan teyit edilmektedir. Yayınlanan makalelerin içerikleri sürekli güncellenmekte ve eski bilgilerin site ziyaretçilerimizi yanıltma ihtimali ortadan kaldırılmaktadır.

TrPara, içeriğin yanında, efektif olabilecek web site araçlarına da önem vermektedir. Bu anlayıştan yola çıkarak sitemizde, her an güncellenen altın, döviz ve kripto para kurları bulunmaktadır. Ziyaretçilerimiz buradan güncel kurların değerini öğrenebilmekte ve hesaplama araçlarıyla çeşitli para birimleri arasındaki dönüşümleri yapabilmektedir. Döviz hesaplama aracının yanında kredi hesaplama aracı da ziyaretçilerimiz tarafından kullanılabilmektedir. Bu araca gerekli bilgiler girildiği taktirde kredinin tahmini masraf ve geri ödeme miktarı öğrenilebilmektedir.

TrPara, ziyaretçilerine güvenilir kaynak ve kullanışlı bir site olmanın yanında görsel kalitesi yüksek bir mecra olmayı da hedeflemektedir. Buna bağlı olarak her geçen gün tasarımsal değişiklikler ve geliştirmeler yapılmaktadır. Site ziyaretçilerimizin daha hızlı bilgiye ulaşabilmelerini sağlamak için optimizasyon çalışmaları yapılmakta ve uzmanlardan yardım alınmaktadır. Ziyaretçilerimiz iletişim bölümünden önerilerini, şikayetlerini ve dileklerini bize iletebilmektedir.