Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021

Gelir belgesiz kredi veren bankalar yardımıyla herhangi bir evrak göstermeden kredi çekmek isteyen kişiler makalemizi okuyabilir. Makalemizde maaş bordrosu göstermeden hangi bankaların müşterilerine gelir belgesiz kredi verdiği ve bu hizmeti hangi koşullar altında sunduğuna dair pek çok detay bulunmaktadır.

Bankaların büyük bir çoğunluğu taşıt kredisi, konut kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi hizmetlerini müşterilerine sunarken pek çok belge istemektedir. Bu belgelerden biri de kişinin düzenli gelire sahip olduğunu gösteren gelir belgesidir. Bu belge hem hukuksal hem de prensip olarak pek çok banka tarafından talep edilmektedir. Kanunlara göre, aylık kredi ödemesinin aylık gelirin yarısından fazla olamaması gelir belgesinin istenmesinin en büyük sebepleri arasında gösterilebilir. Buna ek olarak gelir belgesi, müşterinin çektiği parayı geri ödeyeceğine dair bankaya gösterdiği güvence olarak da kabul edilmektedir. Ancak kolay kredi veren bankalar arasında gelir belgesi istemeyenleri de vardır. Gelir belgesi istenmediği için bu bankalardan kredi çekmek çok daha kolaydır. Ancak bankalar yine de kendilerini farklı yöntemlerle güvence altına almak istemektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankalar ve bu bankaların kredi çekimi için istediği güvenceler hakkında bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021 Listesi

Gelir belgesi ya da maaş bordrosu olmadan kişiler bankalardan kredi çekemeyeceklerini düşünmektedir. Ancak pek çok bilindik ve güvenilir banka bu tip belgeleri talep etmeden müşterilerine yüklü miktarda kredi verebilmektedir. Bu bankaların listesi şu şekildedir;

  • TEB
  • ING
  • Akbank
  • Odeabank
  • Garanti BBVA
  • Ziraat Bankası
  • Enpara

TEB Maaş Bordrosuz Kredi

En kolay kredi veren bankalar arasında başı çeken TEB, müşterilerine ve Türk vatandaşlarına maaş bordrosuz kredi hizmeti sunmaktadır. Sunulan hizmet için kişilerin gelir belgesi, maaş bordrosu gibi tonlarca belgeyle uğraşmasına gerek yoktur. TEB %1,45 faiz oranlı bu hizmeti sunarken kendine güvence sağlamak amacıyla farklı yolları tercih etmektedir. Kişiler sahip oldukları araba ve ev gibi malları teminat olarak gösterebilmektedir. Bunun yanında kefil bulunarak da gelir belgesiz kredi başvurusu yapılabilmektedir. Gelir belgesi göstermeden kredi çekmek isteyen kişilerin kredi notunun yüksek olması bankadan olumlu cevap gelme ihtimalini arttırmaktadır. Daha fazla bilgi TEB müşteri hizmetleri üzerinden alınabilir.

ING Gelir Belgesiz Kredi

ING, Cepte Kredi kampanyasıyla müşterilerinin hızlı bir şekilde kredi çekmelerine imkân vermektedir. Gelir belgesine ihtiyaç duyulmayan Cepte Kredi başvurusunda kişilerin sahip oldukları kredi notu ve mevcut kredi tutarları dikkate alınmaktadır. 3 ile 36 ay arasında %1,54 faiz oranıyla sunulan bu krediye internet bankacılığından, müşteri hizmetlerinden ya da şubelerden başvurulabilmektedir. ING maaş bordrosuz kredinin yanında kefilsiz kredi fırsatı da sunmaktadır.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank gelir belgesiz kredi hizmetinden herhangi bir geliri olmayan ya da maaş bordrosunu göstermek istemeyen kişiler yararlanabilmektedir. Akbank müşterisi olan ve iyi kredi notuna sahip olan kişiler imza ya da belgeye gerek kalmadan kredi başvurusu yapabilmektedir. İnternet bankacılığı, mobil bankacılık ve müşteri hizmetleri üzerinden 7/24 yapılabilen kredi başvurusu, kişilerin dakikalar içerisinde nakit para temin edebilmesine olanak sağlamaktadır. Kolay veren bankalar sınıfında bulunan Akbank üzerinden kredi çeken kişiler ödemelerini 3 ay erteleyebilmektedir. En az 3 ay, en fazla 36 ay vade ile çekilebilen bu kredi hizmeti %1,85 faiz oranıyla müşterilere sunulmaktadır. Ancak kişinin kredi notuna göre faiz oranı değişebilmektedir. Kredi başvurusunda ne kadar faiz oranına tabi olacağını öğrenmek isteyen kişiler Akbank müşteri hizmetlerinden yardım alabilir.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Odeabank gelir belgesiz kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen kişilerin bireysel kredi kapsamında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. “Nakit Hazır” kredi paketi dahilinde de yapılabilecek başvurularda kişinin kredi notuna özel bir limit belirlenmektedir. Kredi çekmek isteyen kişinin kredi notu düşükse bu limit bir hayli düşük olabilir. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi kanallardan başvuru yapılabilse de sonucun alınabilmesi için kişilerin şubeleri ziyaret etmesi gerekmektedir. Şubede başvuranların finansal geçmişi, mevcut kredi ürünleri ve sahip oldukları mal varlıkları değerlendirilmektedir. Bu değerlendirmeler sonucunda kişiye maaş bordrosuz kredi verilip verilmeyeceğine net olarak karar verilmektedir. Kredi almaya hak kazanan kişiler 36 aya varan vade fırsatlarından ve %1,97 faiz oranından yararlanabilmektedir.

Garanti BBVA Bordrosuz Kredi

Garanti BBVA gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında oldukça popülerdir. Hem köklü bir finansal kuruluş olması hem de müşterilerine çeşitli fırsatlar sunması bu popülerliğin sebepleri arasında gösterilebilir. Bu bankadan maaş bordrosuz kredi çekmek isteyen kişilerin yüksek kredi notuna ve iyi bir finansal geçmişe sahip olması gerekmektedir. Ek olarak, kişilerin Garanti BBVA’ya hali hazırda bir kredi borcu olması sonucu büyük ölçüde etkilemektedir. Yapılan değerlendirmeler dahilinde kredi talebi olumlu cevaplanan kişiler 100.000 TL’ye kadar, %1,84 faiz oranlı, 36 ay vadeli kredi hizmetinden yararlanabilmektedir. Daha detaylı bilgi edinmek isteyen okuyucularımız Garanti Bankası müşteri hizmetleri numarası üzerinden yardım alabilir.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi

En kolay kredi veren bankalar arasında büyük bir üne sahip olan Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi fırsatı sunmaktadır. Bu fırsattan yararlanmak ve hızlı bir şekilde nakit para ihtiyacını gidermek isteyen okuyucularımız, internet bankacılığı, Ziraat Mobil ve müşteri hizmetleri üzerinden başvuru işlemlerine başlayabilmektedir. 30.000 Türk Lirası’na kadar kredi çekiminin yapılabildiği Ziraat Bankası, müşterilerinin 36 ay vade ile ödeme yapmasına imkân tanımaktadır. Kefilsiz kredi hizmeti de veren banka bu kredi için %1,79 faiz oranı belirlemiştir.

Enpara Maaş Bordrosuz Kredi

Dijital bankacılık sektörünün lideri olarak kabul edilen Enpara müşterilerine maaş bordrosuz kredi fırsatıyla kolaylık sağlamaya devam etmektedir. 1000 ile 60.000 Türk Lirası arasında çekilebilecek maaş bordrosuz krediler 36 ay vade ile geri ödenebilmektedir. Banka müşterileri hiç zaman kaybetmeden Enpara.com ya da Enpara uygulamaları üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir.

Gelir belgesiz kredi veren bankalar makalemizi okuyan ziyaretçilerimize pek çok fırsatın bulunduğu Faizsiz Kredi Veren Bankalar yazımız da önerilmektedir.

Kredi Fırsatı
Kredi Fırsatı

Eğer fırsatı açılmazsa size ulaşabilmemiz için lütfen e-mail adresinizi yoruma bırakınız.