Garanti Pos Destek Hattı

Garanti pos destek hattı

Garanti sanal POS ile ilgili bilgi vermek ve arızaların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamak için Garanti POS destek hattı 7 gün 24 saat çalışmaktadır. 444 0 339 aranarak ulaşılabilecek destek hattı üzerinden hangi işlemelerin gerçekleştirilebileceğine dair detaylar yazımızın devamında bulunmaktadır.

Garanti Bankası kurumsal müşterilerinin para alışverişlerinin daha hızlı ve güvenli olmasını sağlamak için sanal pos temini yapmaktadır. Banka tarafından müşterilere verilen pos cihazları yardımıyla pek çok işlem kolaylıkla yapılabilir. Ancak bu işlemlerin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için kullanılan kartların Master Card, American Express, Visa, CUB, Discover ya da Diners Club logolu olması gerekmektedir. Diğer kartlarla Garanti sanal pos üzerinden yapılan alışveriş denemeleri başarısız olmaktadır. Bunun haricinde farklı bir teknik problem olduğunda destek hattından yardım alınabilir. 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çalışan Garanti pos destek hattı tel numarası 444 0 339’dur. Destek sisteminin meşgul olduğu durumlarda internet bankacılığı üzerinden işlemler hızlıca yapılabilmektedir. Pos ve diğer bankacılık işlemleri için Garanti internet bankacılığı sayfasını kullanılabilmektedir

garanti pos destek hattı 2

Garanti Pos Destek Hattı

Garanti Bankası sanal pos müşterilerine sunduğu destek hattıyla her türlü problem hızlı bir şekilde çözülebilmektedir. 444 0 339 numarası aranarak ulaşılan Garanti Pos destek hattı arandığında Yazarkasa POS, Temassız POS, Döviz POS, Masaüstü POS, Sanal POS, Ortak POS ve DCC POS gibi farklı poslar hakkında bilgi ve teknik destek alınabilmektedir. Ayrıca sanal pos edinmek isteyen kuruluşlar bu numarayı arayarak başvuru işlemlerini başlatabilmektedir. Ancak bilinmelidir ki başvuru öncesinde kuruluşun gerekli standartlara uygun hale getirilmesi gerekmektedir. Bu standartlar ve uyulması gereken kurallar hakkında da destek hattı üzerinden bilgi alınabilmektedir.

Garanti Pos destek hattı aranarak ekstrelerin tarihleri ayarlanabilmektedir. Ayrıca ekstrelerin yanlış ya da eski adrese gitmesi gibi sorunlar da ortadan kaldırılabilmektedir. Adres güncellemesinin yanında iletişim bilgileri de güncellenebilmektedir. Hali hazırda Garanti sanal pos kullanan kuruluşlar rulo temini için destek sistemini arayabilmekte ya da mevcut rulo kullanımları hakkında bilgi alabilmektedir. Bunun haricine sanal pos iptal ve iade işlemleri de destek hattı üzerinden başlatılabilmektedir.

Kredi Fırsatı
Kredi Fırsatı

Eğer teklif açılmazsa size ulaşabilmemiz için lütfen e-mail adresinizi yoruma bırakınız.