Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 444 25 25

Bankacılık işlemlerinizi masrafsız ve hızlı bir şekilde yapmak için Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 25 i arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin sunduğu imkanlar ve bağlanma hakkında detaylı bilgiler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası ve Sunduğu Kolaylıklar

Akbank, bilindiği üzere ülkemizde hizmet vermekte olan en köklü bankalardan birisidir. Verilen bu hizmetin daha da yaygınlaşması ve müşterilerin memnun kalması için teknolojinin nimetlerinden yararlanmaktadır. Yıllardır etkin olarak hizmet vermekte olan Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 25 olarak belirlenmiştir.

Akbank çağrı merkezi 444 25 25 numarasının yanında 0850 222 25 25 numarasıyla da hizmet vermektedir. Her iki numara da aranarak müşteri temsilcisine ulaşılabilmektedir. Müşteri hizmetleri arandığı taktirde kayıp, çalıntı ve şüpheli işlem bildirimleri yapılabilmektedir. Bunun yanında banka veya kredi kartları hakkında işlemler, şifre değiştirme işlemleri, bakiye öğrenme, HGS, OGS borcu öğrenme ve internet bankacılığıyla mobil bankacılık işlemleri yapılabilmektedir. Telefon ve internet üzerinden işlemlerini gerçekleştirmek isteyenlerin Akbank internet bankacılığı şifre alma sayfasını ziyaret etmesi önerilmektedir.

callcenter2

Akbank İnternet Bankacılığı ve Müşteri Hizmetleri Farkı

Akbank internet bankacılığı kullanarak pek çok işlem yapılabilmektedir. Bu işlemlerin müşteri hizmetleriyle yapılabilecek işlemlerle farkları bulunmaktadır. İlk fark internet bankacılığından EFT ve havale işlemlerinin yapılabilmesidir. Para aktarımı sırasında onay süreçlerinin bulunması işlemlerin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Havale 7 gün 24 saat yapılsa da eft saatleri farklılık göstermektedir. Detaylı bilgiye ulaşmak için eft saatleri sayfamıza göz atabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden döviz alım satım işlemleri de yapılabilmektedir. Anlık olarak alış ve satış işlemlerinin yapılabileceği internet bankacılığı sayesinde kar zarar dengesi kurulabilmektedir. Akbank müşteri hizmetleri ile internet bankacılığının farkları arasında yatırım işlemleri de bulunmaktadır. İnternet üzerinden borsa takibi yapılabilmekte ve yatırım araçları kullanılabilmektedir. İnternet bankacılığı şifresi olmayanlar Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 25 25 i aradığında gereken tuşlamaları yapılarak şifre alabilmekte ve internet bankacılığı hizmetini kullanmaya başlayabilmektedir. Ek olarak internet sitesinden ve banka şubelerinden de internet bankacılığı hizmetini aktifleştirmek mümkündür.

Kredi Fırsatı
Kredi Fırsatı

Eğer teklif açılmazsa size ulaşabilmemiz için lütfen e-mail adresinizi yoruma bırakınız.