Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Akbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 25 25 aranarak bankacılık işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Akbank iletişim numarası aranarak gerçekleştirilebilecek işlemler ve müşteri hizmetleri numarasına alternatif kanalları öğrenmek için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası Kaçtır?

444 25 25 olarak belirlenen Akbank müşteri hizmetleri numarası banka müşterisi olmayan kişiler tarafından da aranabilmektedir. Ancak bilinmelidir ki banka müşterileri bu numara üzerinden daha fazla işlem yapabilmektedir. Akbank müşterileri, 444 25 25 numarasını aradıklarında pek çok işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirebilse de bazı durumlarda ek masraf çıkabilmektedir. Özellikle sık sık yapılan EFT işlemlerini telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilmek için asgari 9.50 Türk Lirası ödenmesi gerekmektedir. Aktarılan paranın miktarı arttıkça işlem ücreti de artmaktadır. Para transferlerine ek ücret ödememek için Akbank Direkt ya da internet bankacılığı üzerinden işlemler yapılabilir. Müşteri hizmetleri numarasını tuşladıktan sonra müşteri temsilcisinden yardım almak isteyenler Akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma sayfasından yardım alabilir.

Akbank iletişim numarası olarak 444 25 25 yerine 0850 222 25 25 numarası da aranabilmektedir. Bu numara üzerinden de Akbank hizmetlerinden yararlanabilmektedir. Ancak bazı operatörler 444 ve 0850 ile başlayan numaralar için farklı fiyatlandırma politikalarına sahiptir. Arama yapılmadan önce kullanılan operatörün ne gibi bir fiyatlandırma politikasına sahip olduğu mutlaka araştırılmalıdır. Bu sayede Akbank müşteri hizmetleri numarası araması sırasında ne kadar TL harcandığı tahmin edilebilir.

Akbank Müşteri Hizmetleri Üzerinden Hangi İşlemler Yapılır?

0850 222 25 25 veya 444 25 25 numarası tuşlanarak ulaşılabilecek Akbank müşteri temsilcisi yardımıyla bankaya gitmeye gerek kalmadan pek çok işlem yapılabilmektedir. Akbank müşterileri bu numara üzerinden anlık ya da ileriye dönük para transferi emri verebilmektedir. Para gönderiminin yapılacağı hesap Akbank’a aitse masrafsız bir şekilde transferler gerçekleştirilebilir. Ayrıca kredi kartı limit yükseltme ya da düşürme talep edilebilmekte, kayıp veya çalıntı ihbarları yapılabilmekte, kredi kartlarına otomatik ödeme emirleri verilebilmekte, ekstre seçenekleri değiştirilebilmekte ve nakit avans başvuruları yapılabilmektedir. Bunların haricinde kredi fırsatları hakkında bilgiler alınabilmekte ve başvuru işlemleri başlatılabilmektedir. Akbank müşteri hizmetleri üzerinden yapılamayan işlemler için Akbank direkt ya da Akbank internet bankacılığı tercih edilebilir.

Kredi Fırsatı
Kredi Fırsatı

Eğer teklif açılmazsa size ulaşabilmemiz için lütfen e-mail adresinizi yoruma bırakınız.